HİZMETLERİMİZ

Kolibri Şişme Bot

KOLİBRİ BOTUNUN ÖZELLİKLERİ

 

PVC KUMAŞ

Fabrikamızın üretimde kullandığı metaryal ve kumaşlar  pvc (Polivinil klorür)  750-1500 g/m2 .  Belçika, Almanya, Fransa ve Güney Kore ürünleri olup belgelidir.

PVC polyester  (polivinil klorur) Yoğun örgü katmanı ikili yüzeye, özel yapıştırıcılı ve birbirine baglantılı olduğundan çekirdek katman kesilmelere ve delinmelere karşı ekstra dirençlidir. Pvc hava geçirmez tabaka sistemi uygulanmaktadır.plastifiyan malzemesi kullanıldığından  katmanların  kırılmalara karşı çok dirençlidir. şişme botlardaki unfolding, çok soğuk - çok yüksek sıcaklardaki   (-300C  +600C derece)

İklim değişikliklerinde esnekliği saglar. U.V ışınlarının, tuzlu su yakıt yağlarının sebep olduğu kötü etkenleri ortadan kaldırır.

KAYNAK  TEKNOLOJİSİ  İÇİN  HDTV (YÜKSEK FREKANSLI AKIMLAR)

Kaynak  işlemi  teknolojik  bir bilgisayar tarafından kontrol edilir, ana ünite, bağlantı, yardımcı malzemeleri hava ile şişirilen botlar yüksek frekansta kaynak yapılarak . PVC kumaş yapıştırma en son  teknoloji  yöntemleri ile  yapılmaktadır.

YAPIŞTIRMA

Kaynak, bağlantı parçaları, aksesuarları ve ek donanımları için hava ile şişirilen botlar. İki bileşenli yapıştırıcı  kullanarak. kaynak makinaları kullanılarak  sıkıştırma yüksek sıcaklık  kullanarak , güçlü ve güvenilir sistem doğrultusunda yapılmaktadır.

SICAK  HAVA  BASINÇLI  KAYNAK

Hava ile şişirilen botlar ve fiber botlar, sıcak basınçlı hava ile kaynak teknolojisi kullanılarak yapılır. Bu teknoloji, araçları çok güçlü dayanıklı  ve çok  yüksek sıcaklarda bile kesinlikle açma yapmaz ve hava sızdırmaz teknik analizler yapılarak üretilir. Kaynak yapıştırma yöntemi  yapılarak, iç ve dış ölçüler net doğrultuda tutularak yapıştırılır.

HAVA GEÇİRMEZ SİLİNDİR BÖLME

Şişme botlar fiber botlar, çok güvenli olup  (Ukrayna , 2004) ve uluslararası standart  ISO/CD 6185 belgelidir.

2-5 hava bölmeleri  mevcuttur, basınç dengeleme ve tüm bölmeler şişme silindir duvarları içinde koni şeklinde yapılır.

 

AYARLANABİLİR OTURMA SİSTEMİ

Kolibri Balıkçı şişme  botlar serisi «Süper Ligth» ve «Profesyonel Botlar Serisi» yanı sıra tüm hava ile şişirilen botlar,  her ihtiyaca cevap veren ayarlanabilir oturma sistemiyle dizayn edilmiştir.

Diğer Hizmetlerimiz

Neden Kolibri Almalıyım?